PARPA-logo
NPZ-logo

Zadanie finansowane ze środków Narodowego Programu Zdrowia
na lata 2016-2020

Pomoce-Bezpiecznie-Pracuję-menu-logo

Zadanie finansowane ze środków
Narodowego Programu Zdrowia
na lata 2016-2020

Szkolenie w Prokuraturze Krajowej

favicon

17 grudnia 2019 roku przeprowadziliśmy szkolenie pilotażowe w ramach programu „Bezpiecznie pracuję” dla pracowników Prokuratury Krajowej, w którym udział wzięły 23 osoby.

W szkoleniu wzięły udział osoby, które pracują pod dużą presją czasu i dużo podróżują samochodem po Polsce – stres i zmęczenie towarzyszy im niemal codziennie.

Uczestnikom szczególnie podobała się część psychologiczna szkolenia, mówiąca o tym, jak asertywnie odmawiać spożywania alkoholu. Odegrana symulacja dała uczestnikom narzędzia, dzięki którym w przyszłości będą w stanie skutecznie odmówić picia alkoholu. Poza tym, jak zawsze, trening na symulatorze cieszył się dużym uznaniem.

Kierowcy chętnie wzięliby udział w kolejnym szkoleniu polegającym na treningu skutecznego rozpoznawania niebezpieczeństw drogowych, ale w normalnym ruchu miejskim (pisanie SMSów, nerwowa, niepewna jazda, kierowanie po spożyciu alkoholu przez innych uczestników ruchu).

Co najbardziej podobało się uczestnikom szkolenia?
„Szkolenie praktyczne na symulatorze oraz omówienie problemu związanego z alkoholem”.
„Istotny był symulator, dzięki któremu można doświadczyć, jakie błędy popełnia kierowca w codziennym użytkowaniu samochodu”.
„Bardzo mi się podobały zajęcia praktyczne na symulatorze, jakość i realizm symulacji”.

Wyślij zapytanie